Saturday, August 2, 2014

Kuidas ma armastan neid mitte-miskit-tegemise-laupäevi, kus lihtsalt vedeled voodis nii kaua kui tahad ja ei tee mitte midagi :)
Vahepeal jäi jällegi blogimine tahaplaanile, aga väike ülevaade mu tegemistest :)
Laager lõppes 15 juuli, viimane pikk trenn nagu tavaks, asjad valguskiirusel kokku ja kodupoole, kuidas ma seda ootasin, niii väga. Kodus on hea, nii hea :) Kuna laagrite vahele jäi kahenädalane paus, treenisin ise.
Treenimise vahepeal sain ka suve nautida, üks nädalavahetus käisin Pärnus. Sain oma kallite Jessu ja Gretega kokku ja veetsime ühe uskumatu tüdrukuteõhtu(ilmselt viimast korda pika aja jooksul, sest Grete läheb aastaks USA-sse). Laupäeva öösel sain armsalt õelt sõnumi, et ta tuleb pühap Pärnu. Jäin muidugi õhtuni Pärnu ja külastasime Katsiga Steffanit(seda tegime ka neidudega laupäeval, pidin lihtsalt mainima, et teid kõiki kadedaks ajada, sest Steffani on endiselt latti väga kõrgel hoidmas)
Järgmine nädal sellest korrastasime majaesist issiga, kuna tal oli puhkus ja puhkuse eesmärgiks oli saada lahti sellest mitu kuud seisnud mullahunnikust :D Saime hakkama :)
Lõpuks oligi folk kohal!! Zetode piletid soetasin endale juba varakult :) Avamine oli väga vahva ja muidugi ka Eesti Etno. Kuna ilm oli jubedalt palav, siis rohkem väga sinna linna ei kisundki. Laupäeva hommikul tuli Sandra minu poole, tegime jooksutiiru ja suundusime linna. Rohelisel laval esines Curly Strings, mida veel tahta. Rahvast oli murdu, mis on arusaadav, sest nad on tõesti suurepärased. Käisime kiirelt kodust läbi ja sättisimegi tagasi linna. Järgmine suurepärane kontsert-Zetod. Siiamaani tuleb kananahk ihule, nad olid nii head, isegi ei oska piisavalt häid sõnu nende jaoks välja mõelda. Koju jõudes vahetasin riided ja läksin uuesti linna, sest Ott jõudis tagasi, pärast kaht nädalat laagerdades.
Terve nädala ja ka osa eelmisest nädalast veetsin Pollis käies, Sakala klubil oli seal laager ja treenisin veidi nendega, hea vaheldus üksi treenimisele :)
Nüüd naudin veel viimaseid päevi kodus, homme pakin end kokku ja lähen Jõulumäele ja seal edasi Otepääle ja siis saabki suvi läbi.

sweet reunion

kaks pilti ühe päevaga, kus Jalmar mu kõrval on, mida veel tahta!! :)


Päikest teile ! :)
T.

No comments:

Post a Comment