Saturday, July 12, 2014

Tervitused raamatukogust!

Heihei!
Mu seekordse postituse pealkiri ei ole mitte mingisuguse tagamõttega, hetkel elangi päris raamatukogus. Üks sein laeni täis raamatuid ja kolm väiksemat raamaturiiulit, voodi, arvutilaud ja riidenagi-sellisesse kohta olen sattunud. Ei, ma ei ole kuskil tripil, ma olen spordilaagris. Teie jaoks ei olegi see võibolla nii naljakas/veider kui mu enda jaoks. 
Laager on kulgenud hästi, iga trenn tunnen et tean täpselt mida ma teen. Ma ei treeni selleks, et treenerile meele järgi olla, ma tean täpselt mille jaoks üks või teine asi hea on. 
Veidi minu tegemistest viimasel nädalal. Kontsert läks väga hästi, emotsioon oli suurepärane. Inimesed, kes seal istusid, tõesti nautisid seda mida ma teen, ise sain sellest veel suurema naudingu. Pühapäeval tulin õhtu poole rattaga Otepääle tagasi. Enne vaatasin veel pisarsilmis laulupidu. Esimene kord alates 2009 aastast kui vaatasin laulupidu telekast, mitte laulukaare all olles. Oli kurb, vägagi kurb, aga ma veel lähen sinna, ma olen kindel! :) Esmaspäeval oli tavaline laagripäev, teisipäeval tegin hommikul pika trenni, pakkisin oma imepisikesse käekotti terve varanduse kaasa ja suundusin Tartu, kus veetsin imelised kaks päeva Otiga. Selle asemel, et kell veidigi aeglasemalt oleks võinud käia, lendas aeg liiga kiirelt, kaks päeva möödusid nagu kaks tunnikest, kuigi selle ajaga jõudis teha palju, avastasin hea pitsakoha(just hea, mitte väga hea, sest kui oled harjunud Steffani pitsaga, siis teised kohad ei saa sellele ligilähedalegi), käisime kinos, vaatasime jalgpalli, jõudsin kõik poed läbi käia(tagantjärgi mõeldes oli see päris korralik ajaraisk, sest poelettidel ei leidu miskit) ja terve kolmapäevase päeva avastasime AHHAA'd. Korra olin seal juba käinud, aga vaid tunnikese ja selle ajaga kindlasti ei jõua AHHAA's midagi nähtud. Oleksime seal veel aega veetnud, aga bussid ei käi meie aja järgi vaid ikka oma graafiku järgi(tagantjärgi tarkus: hommikul oleks võind varem end üles ajada, mitte vedeleda 12ni voodis). Valmistasime ülimaitsva õhtusöögi ja jooksimegi bussi peale. Otepää poole sõites hakkasin hirmuga mõtlema järgmise kooliaasta peale. Kuidas ma elan üle täpselt samasuguse aasta, ma veel ei tea aga eks aeg näitab. Neljapäevast alates olen sulandunud täielikult laagrirutiini. Rahvast on siin palju, ühed lähevad, uued tulevad ja mina olen ikka veel siin. Aga mitte kauaks, veel viimased neli treeningut ja siis ootab mind kodutee, niivõrd kuivõrd tema mind ootab, aga mina ootan teda väga. Pärast laagrit treenin kodustes tingimustes(mis ei ole üldse halvad) ja augustis olen veel mõnes laagris ja ongi suvi läbi. Nii hirmus mõelda, ma pole veel midagi teha saanud ja juba tulevad postkasti reklaamlehed, kuhu on kirjutatud ''Tagasi kooli!'' jne, tõsiselt hirmutav. 
Selleks korraks lõpetangi :) Palju päikest ! :) 
Triin :)

No comments:

Post a Comment