Thursday, February 9, 2012

Kus kivi all see täht küll peidus on ???

Selle küsimuse olen juurelnud juba kaua kaua. Aga siiani otsin vastust.
nüüd proovin veidi tihedamalt blogi külastada ja seda täiendada.
Viimati tuli siis postitus esmaspäeval.
mis ma siis veel teinud olen ?
suht ei midagi, õppinud ja trenn ikka. Teisipäeval käisin Jõulumäel. Tegime uisku ja KRP-sid kaa. Tunne oli hea ja lasin ainult minna.
Kolmapäeval tegime koolis, kekas mingeid jubedaid katseid. 10 ülessehüpet, 10 kõhulihast, ja nii 4 seeriat aja peale. Suht ulme oli, aga kõige hullem oli alles ees. JALAD ! Nii valusad pole mu jalad juba kaua kaua olnud. Ega meil kõigil olid. Kolmapäevases trennis oli kaa pääris jube. Enesetunne polnud ka eriti kiita. Pidi olema tempotrenn, aga selle asemel tiksusin lihtsalt klassikat tunni ja peale veidi. Lisaks kimbutab mind ka väike nohu, mis on juba enam-vähem üle läinud. Ja mainimata ei saa jätta ka seda, et jalad ei liikunud absoluutselt. Egas siis midagi, tulin koju, õppisin ja siis olin netis ja juba tuttu kaa.
täna hommikul helises äratuskell. Ma ei suutnud ennast liigutadagi, mis siis veel jalgadel liikumisest rääkida:D Aga mis seal ikka, tuli ju kooli minna. Koolis on ikka tavaline, mega tempo on peal, pead kõike koguaeg tegema, ennast kõigega kursis hoidma. Kui ei hoia siis juhtub nii et ajaloos tehakse töö ja bioloogia õpetaja kutsub sind 30 väidet vastama. Ajaloos läksin täistuima peale välja, vist isegi mõjus :D Õnneks saime kunstist ära, tantsima, aga me ei tantsinudki vaid rääkisime juttu jälle. Saime juba poole tunni pealt minema ja ma juba jooksin bussile ja siis tuleb mul meelde, et mul on ju bioloogia järalvastamine. Mis seal ikka, riided seljast ära ja bioloogiasse. Õnneks sain kiiresti tehtud. Ja siis juba koju. Kuna võtan praegu trennis veidi tagasihoidlikumalt, siis otsustasin poodidesse üle pika aja minna. Sõbrapäev on ju tulemas. Poest midagi ilusat eriti nagu polnudki, aga põhilised asjad sain :)
Ja siis juba koju ja õppima.
Ja nüüd ma siin juba kirjutan ja kell liigub niiii kiiresti ikka kui sul on midagi vaja teha. Ja homme on ju reede! siis saab magadaaaaa !!!!!
Aga ma siis lõpetan praeguseks.
Olge kõik tublid!
T.

No comments:

Post a Comment