Friday, January 2, 2015

2014 viimased tegemised

Tervitused!
Andsin endale väikse lubaduse, et kirjutan veel eelmise aasta tegemistest veel eelmise aasta jooksul, aga noh, lubadused...
Võtan siis asja võimalikult lühidalt kokku.
Levilt tulles meil lund polnud ja Otepääl sõitsime 2.7 km ringil. Aga keda see sport ikka huvitab :D Kõik kultuurivihkajad võivad järgmise lõigu heaga vahele jätta :)
Detsembri esimene nädal oli kindlasti mu elu kõige kultuursem nädal ja ma nautisin seda täiega. Teisel käisime kooliga Ugalas Dostojevski ''Idiooti'' vaatamas. Mul on ainult ülivõrdes sõnu selle kohta öelda(kuigi kirjand selle kohta ootab endiselt tegemist) Neljandal läksin koju ja õhtul läksime Vaiko Epliku  ja Liisi Koiksoni kontserdile. Piletid saime lausa esiritta ja seega oli kontsert veel nauditavam :) (Vaiko Eplik on ikka kuradi geniaalne vend, uskumatu) Reedel oli mul endal esinemine Viljandi Sõudeklubi aastalõpupeol. Pärast esinemist käisime veel Krissu sünnipäevalt läbi, oli väga vahva õhtu :) Kui teile tundub, et kultuuri on juba praeguseks küllalt, siis pean veel mainima, et laupäeval käisin veelkord teatris :) Juba suvel tahtsin Ugala etendust ''Mere märgid'' vaatama minna, aga kuna aega ei leidnud ja see oli vabaõhuetendus kuskil Lääne-Eestis, siis kahjuks ei saanud seda kuidagi vaatama minna. Aga õnneks mängisid nad seda ka Ugala väikeses saalis. Enne etendust oli isegi kerge hirm, kuna väikese saali toolid pole just kõige mugavamad, etendus kestis kolm tundi ja näitlejaid oli (ainult!!) kaks. Aga mina jäin rahule :) Loodan, et see aasta tuleb ka vähemalt üks selline nädal :)
Järgmisel nädalal veetsin mitu õhtut/ööd ainult arvutiekraani taga, et oma uurimistöö lõpuks valmis saada. Tähtaeg oli 15, detsember ja nagu mulle tavaks, lükkan kõikvõimalikud asjad viimasele minutile. Siiski, 15. detsember enne kahte oli mu uurimistöö köidetud ja Reeda laual, nüüd tuleb loota leebele hindajale.
Viimane koolinädal oli liialdamata mõttetu. Sporditeoorialoengud olid eelmine aasta täpselt samad ja sama igavad. Teisipäeva hommikupoole läksin koju ja õhtul läksime maskiballile. Ball oli jällegi väga tore. Kolmapäeva varahommikul läksin trenni ajaks kooli tagasi ja pool õhtut veetsin loengus kuulates seda, et ka elututel asjadel on motivatsioon olla ja et aega pole olemas. No kuidas on see seotud treeneritööga? Kindlasti on, aga mina sellest aru ei saanud :D Neljapäeval oli kooli jõulupidu. Minu arvates läheb iga aasta jõulupeo korraldamine järjest keerulisemaks, sest iga aasta on eelmisest veel parem jõulupidu. Ise sain ''lava'' nautida lausa kolmel korral terve õhtu jooksul. Tüdrukutega tegime ühe tantsu, laulsime ansamblina ja astusin üles Inesena. Ja siis hakkaski ju vaheaeg. Selle aja jooksul sain koju ainult viieks päevaks, ülejäänud aja olen veetnud koolis. 21. olid esimesed võistlused. Ei oskagi midagi selle kohta öelda. Raske oleks vist parim sõna. Koju oleksin pidanud minema alles 23, aga Ott päästis mind siit seinte vahelt ja 22 õhtu pidin olema Suure-Jaanis esinemas. Valged jõulud veetsin kodus, pere keskel. Üle kahe aasta tõime ka kuuse ja jõulutunne tuli nagu imeväel. Et 24. ikka palju süüa saaks, käisime õega enne veel tennist mängimas. Minu jaoks oli see esimene kord, mulle väga meeldis(kui käsi haigeks jäänud poleks :D) 25. hommikul tulin uuesti Otepääle ja 27 osalesin eestikatel. 10 km uisku. üllatusin iseendas igas mõttes, nii heas kui halvas, aga olen kindel, et starti minek oli õige otsus. Ei saa ka mainimata jätta, et oli au number 1 alt startida :) Aastavahetuse saatsin mööda rahulikult ja nüüd olen uuesti Otepääl. Homme ja ülehomme on eestikad, ootan huviga :)
Aga, et seda postitust veel pikemaks ajada, mainin enda jaoks aasta tähtsamad sündmused ka :)

  • Kevadel tegin oma esimese kontserdi Arkaadia Grillis, pärast seda oleme Otiga esinenud mitmetel üritustel :) 


  • Sünnipäeva ma ei mainiks, aga see oli siiani mu lemmik :) Mul on nii hea meel, et mu Pärnu neiud mind veel mäletavad :) 
  • Mu endine(parim) klass korraldas klassikokkutuleku 

  • Suvesse mahtus veel Viljandi Folk 
  • Sügisesel vaheajal käisin Emakeele Seltsi keelelaagris :)
  • Suvel sattusin ka korra Pärnusse, saatsin oma armsa Grete USAsse 

Nüüd lõppu veel mõni pilt jõuluajast :) 


mu sportlased ja Ell


tegelt oli maskiball Kindlasti jäi mõni pilt lisamata või mõni eelmise aasta sündmus kirja panemata, aga see tähendab ainult seda, et mul oli üks kuradima vahva aasta ja loodan, et see tuleb veelgi parem :) 
Palju päikest ja olge tublid :) 
Triin. 


No comments:

Post a Comment