Saturday, December 7, 2013

Ohjummel, häbi mulle!
Olen väga laisk olnud ja nüüd ei suudagi enam meenutada, mis vahepeal tehtud sai.
Käisime Levil laagris, käisin koolis ja kolisin lõpuks ometi oma majja :) Koolis olen siiani hästi hakkama saanud, kursusehinded on ilusad viied, v.a geograafia, mis on 1 hinne allpool. Kunagi oli ka Kahe Staadioni jooks, kus TA vanuseklassis olin esimene :) Käisime vahepeal ka ooperis. See oli minu esimene ooperikogemus. Olin vaimustuses, mulle väga meeldis :) (Ooperiks oli Jevgeni Onegin)
Nädal enne laagrit hakkas meil ka lõpuks vaheaeg, sain kodus veidi puhata, käisin ka Tallinnas ja Pärnus. 14. november alustasime seda vastikult pikka reisi Levi poole. Bussis magada oli peaaegu, et võimatu. Laager läks üldiselt normaalselt. Kuigi lõpuks väsisin ikka korralikult ära. Mökikaaslasteks olid seekord Karoliine, Katrina, Hannabritt, Marimal, Johanna ja mõned päevad ka Anette. Seltskond oli eluhea, kõhulihaseid polnudki vaja teha, neid sai naerdes :) Kontrollvõistlus läks aiataha, nagu iga kord Levil, aga aega on veel veidi :) Paar päeva saime päris korralikku külma kannatada, aga muidu oli ilm väga hea :) Puhkepäeval tegime pannkooke, mõned õhtud küpsetasime piparkooke, kaneelisaiu ja juustusaiu, süüa saime korralikult :D Tagasisõit oli hullumeelne. Magada ei suutnud, väsimus oli suur ja sõit tundus lõputu, aga kohale jõudsime. 29 november olin lõpuks kodus ja sama nädalavahetus kolisime lõpuks oma majja sisse, oi seda rõõmu ja imestust kui valmis saanud maja nägin. Kõik oli kordades ilusam kui oleksin osanud ette kujutada :) Ja kui hea oli oma suures voodis lõpuks laiutada, kooli ei tahtnud minnagi. Aga tuli uuesti koolipinki minna. Õnneks pandi Otepääl juba lumi maha ja suusatada saame 1,7 km ringil. Aga ega see talv ka taeva jää :)
Nüüd on jõuludeni juba nii vähe aega ja nii mõnus on linnas jalutada, jõulukaunistused igal pool ja sajab kerget lund, nagu filmis :)
Ei hakka seda postitust pikemaks ajama ja üritan järgmine kord kirjutada veidi rutem, kui kellelegi korda peaks minema :)
piparkoogid 
vaprad ja ilusad käisid mäe otsas

põhimäng 


normaalsus ise

korra saime külma ka

Kaunist jõuluaega teile kõigile ja palju palju päikest ! :) 
T.

No comments:

Post a Comment