Monday, September 23, 2013

Sügis

Heihei, otsustasin nüüd uuesti blogilainele korra sattuda ja räägin siis ära, mis vahepeal tehtud sai.
Tavaliselt öeldakse, et kevad on muutuste aeg ,minu puhul vist mitte. Selle aasta sügisesse jäävad küll minu elu ühed suurimad muutused kindlasti. Jutt ei ole ainult uuest koolist, kus pean iseseisvalt hakkama saama, vaid ka sellest, et nüüdsest olen jälle ehtne mulk, ehk siis kodulinnaks on minul nüüd Viljandi(jälle). Selle otsusega olen rohkem kui rahul :)
Aga vahepeal on alanud kool. Kooli algus ei tundunud väga ärev, aga kooli sõites oli ikka kerge põnevus sees. Toakaaslaseks sai minul üliarmas ja kaunis Karoliine Kuus. Siiamaani oleme väga hästi hakkama saanud :) Klassikaaslastega oleme ka nüüdseks sina-peale saanud, kõik on täitsa toredad :) Hindeid pannakse päris aktiivselt ja kooliaasta on alanud ilusate hinnetega. Esimestel nädalatel tekitas palju põnevust rebaste ristimine. Eelmine kolmap see siis lõpuks toimus ja kui nüüd hiljem pilte ja videosid vaadata, siis oli ikka üks megatore päev :)
 Eelmine reede oleksin pidanud kaasa tegema Võru rulli võistluse, aga kuna tervis vedas alt, siis jätsin vahele ja hetkel ravin end. Laupäeval käisin Tartus, Tartu Sügisrullil kaasa elamas. Õhtul korraldati koolikaaslaste poolt üks üritus. Pühap hommikul käisin biathloni eestikaid vaatamas ja ülejäänud päeva puhkasin.
Aga saidki kõik jutud räägitud ja lõpetan. Eks kunagi ole jälle minust kuulda, kui keegi peaks huvi tundma.

toores muna on eluhea

sodimine vol2
sodimine vol 1

õnnelikud rebased


minu 1. september algas tegelikult hoopis nii


Anette :)

offically päeva asjalikuim pilt

pretty ladieess

                                                                            T.

No comments:

Post a Comment