Saturday, October 13, 2012

I found it !!!!

Heihei!
Ja minu vabandused, et pole siia sattunud. Päevad koosnevad siis koolist, treenimisest ja õppimisest.
Niisiis, eelmine kord jäin pooleli sealt, et reede suundusin Otepääle. Muidugi oli ka õpetajate päev, mille raames meil aint viis tundi oli. Nalja sai Oi kui palju :D Eesti keeles tegin margi maha lauldes, kuna keegi teine ei laulnud :D Ja Kelly filmis seda ja tahab seda youtube'i ülesse ka toppida :D Enne karjääriõpetust ehitasime mõnusa laudade ja toolide hunniku ukse ette ja najla sai palju :D Ja siis juba koju ja pakkima ja Otepääle :) Kuna sinna jõudsin päris hilja ei saanudki väga kaua õues olla, aga peamised inimsesed nägin ära, mille üle on hea meel :) Suht kiiresti läksin siis tuttu ka. Laupäeva hommikul ärkasin kella 9 paiku ja läksin sööma ja panin riidesse ja sättisin end Tehvandile. Tegime veel sooja ja siis veidi peale 11-st sain stardi. Algus oli suhteliselt hea, aga lõpp oli tappev. Egas siis midagi, kolmas koht ja tulemus millega ei saa rahul olla. Aga peab tõdema, et Jõulumäe laugetelt radadelt pole lihtne Otepää mägedesse võistlema minna, selle sai juba talvel selgeks. Peale võistlust tegime veel kohepeal pulli ja olime lahedad :D Siiis juba koju ja pessu. Hiljem veel välja veidikeseks ja siis kalli Sannu juurde, Tegime igasuguseid pilte ja jutustasime kauakaua :) Ja hakkasimegi koju sõitma. Käisime veel Viljandist läbi ja juba olimegi Pärnus. Siis juba magama ka. Pühapäeval magasin veidi kauem kui tavaliselt. Sõin ja läksin Jõulumäele. Kuna oli iseseisev treening siis läksin uisurulli peale ja tegin ikka korralikult pika ja raske treeningu. Trenni lõpuks tuli siuke motivatsioon ja tahtmine. Esmaspäeval oli koolis suht tore isegi. Kuna tants jäi ära, tegin ise jooksu. Jooksu ajal lõhkusin veel oma telefoni ära. Teisipäeval oli samuti kool ja siis kohe Jõulumäele trenni. Jälle oli siuke megahea tunne trennis :) Niimeeldib see :) Kolmapäeva hommikul läksin palju varem kooli kuna meil oli klassijuhataja sünnipäev. Kaunistasime klassi ära ja tegime talle suure üllatuse, mis talle väga meeldis :) Siis seitse tundi, koju ja trenni. Neljapäeval oli kool ja tants :) Muidugi ei saa mainimata jätta seda füsa tööd, kus radika kraan vett purskama hakkas :D:D:D See oli niiiiiinaljakas :D Õhtul tuli veel mu kullakallis õeke koju :) Reedel oli siis tavakas koolipäev ja peale seda trenni. Trenn oli jälle nii mõnus :) Siis juba koju. Õhtul olin kodus ja küpsetasime Katsiga moosisaiu :) Täna hommikul sain jälle magada ja siis sööma ja sätt ja suund juba Viljandisse. Tähistasime vanaema juubelit. Seal sai mõnusalt süüa. Sain veel Viljandist endale üliilusa valge kampsuni ja siis hakkasimegi koju tulema :)
Nüüd vaatame õega Up'i ja peaks magama sättima sest homme juba uuesti võistlused, loodame et seal läheb paremini kui eelnevatel võistlustel on läinud :D Muidugi olen uhke oma hinnete üle, mis on minu kohta väga head. Füsa ja vene viite üle olen uhke :D Nüüd vaja veel vaja vastu pidada, eriti ootan kolmapäeva, mil on ENTRUM avasessioon :)
Nüüd jagan veel pilte ka :)
Kõige parem õde beibeeeed

Pidi see kõige säravam olema

Õpetajate päev :)


Kõige kalllim jobukas mul, muaaaahhhhh, tervitused ja kallid sulle sinna <3Aga pidage see viimane nädal vastu ja palju päikest ! :)
T.

1 comment:

 1. Hello!
  After visiting your blog, I invite you to join us in the "International Directory Blogspot".
  "International Directory Blogspot" It's 159 Countries and 5920 Websites !
  Missing yours join us
  If you join us and follow our blog, you will have many more visitors.
  It's very simple, you just have to follow our blog, enter your Country and your blog url in a comment, and you will be automatically integrate into the Country list.
  We are fortunate to be on the Blogspot platform that offers the opportunity to speak to the world and to share different passions, fashion, paintings, art works, photos, poems.
  So you will be able to find in different countries other people with passions similar to your ones.
  I think this community could also interest you.
  We ask you to follow the blog "Directory" because it will give you twice as many possibilities of visits to your blog!
  Thank you for your understanding.
  Please follow our blog, it will be very appreciate.
  I wish you a great day, with the hope that you will follow our blog "Directory".
  After your approval to join us, you will receive your badge
  We ask that you follow our blog and place a badge of your choice on your blog, in order to introduce the "directory" to your friends.
  Regards
  Chris
  I follow your blog, I hope it will please you
  To find out more about us, click on the link below:
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/

  ReplyDelete