Monday, March 31, 2014

Talv, nii palju kui teda oli ja kevad

Tervitused :)

Uskumatu, minu selle aasta esimene postitus, aga juba kohe on aprillikuu. Aega on olnud piisavalt, aga mitte viitsimist oma halbadest tulemustest kirjutada. 
Aastavahetuse veetsin oma toredate sõpradega, aasta alguses olin Jõulumäel laagris, hakkas uuesti kool pihta ja olid ka võistlused ja haigused. Pole midagi teha, see hooaeg läks nii nagu ta läks. Swedilt sain ühe medali, olin sellegi üle väga õnnelik. 
Ja nii see eluke siin veerend on, nädal koolis, reedel koju, pühapäev tagasi, v.a vaheajad muidugi. 
Üks selle talve toredamaid ja meeldejäävamaid nädalaid oli kindlasti Koolinoorte MM Otepääl. Sain uusi kogemusi ja nautisin iga hetke nädalast, kuigi see nädal oli kohutavalt väsitav :) Ja siis järsku hakkaski vaheaeg ja hooaeg oli läbi, lund enam polnud, nii veider kui see ka poleks, mul oli isegi veidi hea meel, et see läbi sai. Ei saa kedagi peale enda süüdistada, suuskade taha jäi maksimaalselt 2 võistlust, ja ega ma ise ka just hiilgav ei olnud. Niisiis, vaheajal nautisin kodus olemist. Kuigi teisipäeval läksime neidudega Silviale Tartusse külla. Oli megavahva nendega koos aega veeta :) Reedel pidas Ott oma sünnipäeva. Oli megavahva :) Laupäeval tulid emmele külalised ja pühapäeva õhtul leidsin end samast väiksest toast, mis on olnud mu kodu juba kooli algusest peale. Kooli esimene nädal läks megakiirelt ja reede õhtu kodusolemist nautides tuli kõne, et kas soovin laupäeval Tartu minna. Muidugi olin nõus, ilm oli mega ja polekski osanud tahta paremat päeva inimesega, kes mind ennast iga päev ikka ja jälle imestama paneb kui veidras olukorras võib igat inimest õnn tabada. Koju jõudes avasime ka grillihooaja. Pühapäeva veetsin päris oma aias kodutöid tehes, uskumatult hea oli :) Pealelõunat pakkisin oma asjad kokku ja tulin uuesti Otepääle. 
Ja nüüd istun, või õigemini logelen oma voodis ja ootan kuni see nädal läbi saab, sest nädalavahetus tõotab jällegi põnev tulema :)
Lisan veel pilte ja lõpetan. Loodan et järgmine kord satun siia ikka enne selle aasta lõppu :D 
Tere Eesti kevad, kus üks päev on 15 kraadi sooja ja järgmine päev näeme kasemashlast jääpurikaid. 


Tartu. Kõige haigem blondi-brüneti liit

Normaalsus ? 

MM

Viimane finiš see hooaeg

Sain oma AHHAA linnukese kirja 

MM

Swed Jõulukal
  

nii kõvad vennad et masin tegi korraga mitu pilti lausa :D

uskumatult lahedad tibid
 tõestus, et korra oli talv ka :)
                                                                              Palju päikest !
 
                                                                                     T.

No comments:

Post a Comment