Monday, June 24, 2013

Kõik

Hei!
Minul on nüüd põhikooliharidus käes, eksamid sooritasin hinnetele viis ja tunnistusel oli 5 nelja, olen rahul :) Lõpetamise ja jaanipäeva sündmuste kõrval polegi vahepealsed sündmused enam tähtsad, eks ma neist siis räägingi veidi.
Minu lõpetamine oli kolmap. 19 juuni. Muidugi enne seda ma magada ei saanud, sest ma olin oma laulu pärast kohutavalt närvis. Jah, viimast korda ilmselt sain lauldes esineda. Nüüd sellele mõeldes on kahju. Hommikul kell pool kaheksa üles, üheksaks juuksurisse ja meiki. Kiirustasin koju ja panin end valmis ja emme viis mu kontserdimajja ära. Proovi jäin muidugi veits hiljaks ja proov ise ka oli kohutav, mis lisas veel ebakindlust ja hirmu. Muidugi mõtlete, et mis mõttega sellise asja pärast põdeda, aga kui umbes 300 inimest sind kuulab, siis võtab jala värisema küll. Aktus oli ilus lühike ja mu lauluke kukkus üllatavalt hästi välja :) Ja siis läksingi Taavi ja Frediga saalist välja ja oligi kõik, lilled, õnnesoovid, pildistamised. Nii kurb kui see ka poleks, mul oli ikkagi nii armas ja ühtehoidev klass. Aga kui ma siiski jätkaks Koidulas, ei oleks ma sama seltskonnaga. Koju jõudes veetsin kvaliteetaega oma toredate külalistega. Siis oligi kell juba seitse saamas ja issi viis mu Tuisuliivale ära. Rimi juurest võtsime veel Keidi Jessu ja Grete ka peale. Ekslesime seal Ikla lähistel veidi, aga kohale jõudsime :) Päris sõge õhtu/öö oli. Pole midagi muud öelda :D Kella ühe paiku neljap olin juba kodus ja varsti leidsin end juba Tartu bussi pealt koos Grete ja Sandraga. Õhtuks jõudsin Otepääle. Uni oli rohkem kui meeletu. Reede hommikul üles, sätt ja läksimegi Sanniga armsa Silvia lõpetamisele. Sealt läksin edasi oiki, et veidi Kaljuga juttu rääkida ja edasisi plaane arutada. Õhtu poole käisime jooksutiirul ja saime Esme ja tema sõbrannadega kokku, oli jällegi üks hea õhtu :) Laupäeval käisin veel trennis ja õhtul juba Pühajärvele, igaastane jaanipäev :D Mõlemad päevad olid suurepärased, Smilers, Ott, Loreen ja muidugi Termikas. Hommikul kümnest ülesse ja kuskil kahe paiku hakkasimegi Pärnu tagasi sõitma.
Nüüd olen kodus ja kavatsen veidi unetunde juurde hankida, sest viimasel nädalal jäi neid väheseks :) Lisan veel pilte ja lõpetangi selleks korraks. Olge tublid ja nautige suve :)

Tarkurite keskel

Lend

Klass

Kõige ilusam Keidi maailmas

Tantsupartner

love

3/4

kallis Laura


security


Emme

IssiFred

Pinginaaaaber :) 

Kõige kaunim Ehtel 

Gonna miss u ja ootan su raamatut !!


Fotograaf Kevin


poikad
T.

No comments:

Post a Comment