Monday, January 14, 2013

new year, same routine

Tervist !
Häbi mulle, et selle siin niimoodi hooletuks olen jätnud, ega need ajapuuduse vabandused ka välja ei aita vist :D
Aga kiire kokkuvõte siis, mis ma teinud olen.
Nüüdseks juba eelmise aasta lõpetasin eduka laagriga Otepääl, sellele järgnes aastavahetus, millega ise ülirahul olen. Sain olla oma toredate inimestega koos ja see kõige tähtsam :) Esimese jaanuari õhtul avastasin, et olin palaviku saanud, õnneks mitte kõrge. Teetass jäägriga sisse ja õhtu jooksul veel kaks pitsi pipraviina ja hommikul tervis nii korras, et sai viimase lõigutrenni Otepääl tehtud. Peale seda pakkisime end kokku ja õhtuks jõudsime koju. Kolmandal puhkasin ja lebotasin kodus, neljandal tegin Jõulumäel soojendustrenni ja viiendal oli esimene ametlik võistlus, klassika sprint, eestikad. Eelsõiduga võib rahule jääda, aga nende järgmistega küll mitte, eriti selle poolfinaaliga, siiamaani on sealt viimasest kurvist trennis isegi halb mööda sõita. Omaenda lollus, mis teha, aga pole ju suuremat võitu kui kaotus. Seitsmes koht, ei saa öelda et ma oleksin nüüd rahul, aga see oli minu tase sel hetkel. Pühapäeval oli kerge ja mõnus trenn.
Esmaspäevast olin tagasi koolirutiinis, mis mulle ei sobi absoluutselt. Õnneks oli koolis vaja käia ainult 4 päeva, sest reede hommikul suundusime Mammastesse. Paar tundi loksumist ja olimegi kohal. Seal toimusid siis jällegi eestikad, kuid minu jaoks sobivamad distantsid, 5km F ja pühap hansakad 5km cl. Reede läksime siis radasid katsetama. See ei lähe mul neverever meelest. Nimelt suutsin täielikult ära eksida ja tunne oli ka, et elusana ma küll sealt paksust, pimedast metsast ja lumest välja ei tule :D Aga välja ma sealt pimedast sain ja kokkuvõttes ikka rada ei näinud :D Laupäeval läksime seda siis kell 9 läbi sõitma. Tundus kohutav ikka, aga võisteldes polnud paha, tulemuseks neljas koht ja polnudki hull. Õhtul tegime jooksutiiru ja muudki selle hullu Kairit Pajuga :D, niihea oli teda niimoodi näha jälle, sest ta on mul ju Otepääl nüüd.
Pühapäeval saime kaua magada, sest hommikusöök oli kell 10 alles ja minu start oli 12.38. Suuskade valimisega pole mul elusees nii raske olnud. Alati olen pidanud valima kehva ja veel kehvema vahel, aga seekord tuli valida superhea ja veel parema vahel. Valiku tegin täitsa ise ja täitsa õigesti, suusk oli megahea. Sõit oli ka hea :) Tasuks teine koht, millega sai juba rahul olla. Käisin pesus, pakkisin asjad kokku, ütlesin nunnukatele tsau ja hakkasimegi uuesti kodupoole sõitma, õhtuks olin kodus, õppisin ja läksingi magama ära.
Täna hommikul tuli jälle end kooli vedada. Olin tubli ja sundisin ennast selleks, kuid asjatult. Ega keegi ei võtnud vaevaks, et oleks meile kõigile öelnud et vene keel jääb ära, oleks kodus maganud. Ülejäänd päev oli talutav ja tore :D Sain isegi geo töö viie miinusega, mis oli suur üllatus :D Peale kooli oli veel veidi tantsu, käisime Keidiga kaubamajakas ja hiljem tegin veel emmega seal suurema shoppingutiiru :D Koju jõudes tegime kiiresti süüa ja nüüdseks olen olnud tubli ja kõik ära õppinud ja nüüd lähengi vist magama ära :) 

Lemmik :)

T.

No comments:

Post a Comment